top of page

Client

Citroen

Year

2022

PEUGEOT 2022 CAMPAIGNS

Objective
Citroen 2022 yılı tüm binek araçları için yeni logo ve yeni visual yaklaşımı ile html5 banner setleri hazırlanıldı.

One concept focuses on SMEs where our target audience can see themselves and feel how Twill making their day-to-day logistic operations easier now also for intra-regional container shipping routes.  

The other concept we want to use are logistic items, illustrations which can catch our audience attention and simply raise awareness that Twill is now operating in intra-regional routes.

WANT MORE?

Html5 Banners

4 Farklı konseptten oluşan 4 set html5 banner çalışıldı. 

koseptlere ilişkin illustrasyonlar tasarlandı. Onaylanan illustrasyonlar ilişkili story board'a göre html5 animasyonu hazırlandı.

Our Projects

Citroen

AMI

Citroen

C3 

Citroen

C3 Aircross Suv

Citroen

C5 Aircross Suv

Citroen

C5 Aircross Suv

Citroen

C5 Aircross Suv

Peugeot Rifter

PEUGEOT, göz alıcı tasarımları ve yenilikçi mühendislik anlayışı ile size her zaman benzersiz bir sürüş keyfi, heyecanlı bir deneyim sunuyor.

Peugeot 3008

 PEUGEOT SUV 3008 dayanıklılık ve estetik akıcı tasarım arasında benzersiz bir denge sunan iddialı bir görünüm ortaya koyuyor. Yeni ön tasarım modele güçlü bir kişilik kazandırıyor. Sınıfının en iddialı modeli, cesur ve modern bir çağ başlatıyor.

Peugeot 508

Alçak gövdesi, heykelsi hatları ve sert, güçlü tarzı ile PEUGEOT 508, sportiflik ve inovasyon alanında yeni bir çağa imza atıyor.

Peugeot SUV 2008

Hem akıcı hem de güçlü çizgileriyle, yerden yüksekliğiyle PEUGEOT SUV 2008 cömert bir genişlik ve ustaca bir güç sergiliyor. Çok boyutlu tasarımı sayesinde gövdeye yakın işlenmiş şık çizgilerle ve hatlarla canlı, keskin bir tarz yaratıyor.

Peugeot 208

Atletik silueti, uzun sportif gövdesi ve baştan çıkarıcı yuvarlak hatlarıyla PEUGEOT 208, güçlü bir kişilik sergiliyor.

Peugeot Suv Ailesi

Baştan sona göz alıcı Peugeot Suv Ailesi

Peugeot Suv 5008

Geniş iç hacimle iddialı tasarımın buluştuğu bu otomobille yeni bir maceraya adım atın. Sportif bir görünüme ve 7 koltuklu bir SUV’den beklenmeyecek bir akıcılığa sahip olan PEUGEOT SUV 5008, yenilenen modern hatlarıyla geleceğin tasarım anlayışına ışık tutuyor.

bottom of page