top of page

NEW OPEL ASTRA

Discover the all-new Astra. With its sharp, distinctive look, muscular style and striking new Vauxhall Vizor design, it’s got attitude.  It’s a car you’ll want to drive, not just one you need.

Client

OPEL

Year

2022

Lansman dönemi 1.Fazda Yeni Opel Astra için iki adet kampanya kurgusu mevcuttu. Öncelikli olarak Dinamik “Aksiyon” ve “Alışılmadık” kavramlarının vurgulandığı bir Banner set çalışıldı. #Çokyakında hastan kullanımlı packshot ile banner yayınları tamamlandı.

2.Fazda ise Yeni Opel Astranın öne çıkan özelliklerinin vurgulandığı bir banner set hazırlandı. Slide geçişler ile özelliklere ilişkin görseller sergilendi. Lansman kampanya metininin yer aldığı packshot ile banner animasyonu tamamlandı.

Akabinde bu özelliklerin kullanıcılar tarafından daha detaylı inceleneceği .

Özelliklere ilişkin daha fazla detay visual ve video görüntülenebilecek 2 adet rihcmedia çalışması hazırlandı

WANT MORE?

Html5 Banners

12 ve 15 boyuttan oluşan 2 adet set html5 Banner hazırlandı.

Tasarım uyarlamalar ve animasyonlar global kampanya ile paralellik sağlayacak şekilde kurgulandı. 150KB boyutuna sahip bannerlar Google platformlarında yayınları yapıldı.

FAZ 2

Detay / Fazla Söze Gerek Yok

En doğru animasyonlar 

Click to add your own text. To customize it click Edit Text. You can upload custom fonts, scale text, change heading tags and so much more. Get the exact look you want.

FAZ 1

Lansman #çokyakında

Richmedia

Yeni astranın öne çıkan özelliklerini interaktif bir biçimde kullanıcıların deneyimlemesei ve daha fazla bilgi edinmesi amacıyla Richmedia çalışmaları hazırlandı. 

bottom of page